У США вважають, що ЗСУ здатні звільнити Донбас та Крим

У США вважають, що ЗСУ здатні звільнити Донбас та Крим

ЗСУ / фото: 24 канал

Звільнення від російської армії Київської та більшої частини Харківської областей говорять про те, що ЗСУ досить сильні, діють злагоджено та професійно. Тому є всі шанси знову повернути під контроль України Донбас та Крим. Такі висновки було зроблено Крістіною Квін, яка є тимчасовою повіреною США в українських справах.

Про це повідомляє Європейська правда.

Крістіна Квін наголосила на тому, що США ніколи не могли навіть уявити, що Донбас і Крим не будуть українськими. Вони вважали їх важливою та невід’ємною частиною України. У зв’язку з цим, Вашингтон вкрай зацікавлений у тому, щоб ЗСУ змогли впоратися з російською армією та повернули назад усі ті території, які раніше були окуповані.

Звернути увагу слід на те, що коли США давали Києву військову допомогу, то жодних умов щодо застосування цього озброєння для деокупації Донбасу та Криму не ставилося.

«Україна вже вигнала окупантів із Києва та Харкова. Тож буде цілком логічним те, що незабаром буде повністю звільнено й усі інші регіони, які перебувають під окупацією. Я неодноразово чула про те, що багато хто говорить, нібито США не дає достатньо озброєння для швидкого знищення російських військ. Надається тільки та зброя, яка потрібна для стримування та виснаження ворога. Насправді, це не так. Найпростішим доказом цього є те, що півнич Київа та Харківщина уже вільні», – каже Квін у своєму інтерв’ю.

Підбивши підсумки, дипломат додала, що США надаватиме все необхідне озброєння для того, щоб перемога у повномаштабній у російсько-українській війні була таки за Україною.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.