У Шанхаї живу людину помістили в мішок для трупів

У Шанхаї живу людину помістили в мішок для трупів

Пандемія коронавірусу / фото: ВВС

Шестеро людей перебувають під слідством у Шанхаї після того, як літній житель будинку престарілих був помилково оголошений мертвим, поміщений в мішок для трупів і доставлений коронерами у фургон, перш ніж працівники моргу помітили, що чоловік все ще живий.

Про це повідомляє  The Guardian.

Цей інцидент трапився 1 травня. Його зняли на відео очевидці. Ролик із неймовірною швидкістю поширився в інтернеті. У місті, яке вже п’ятий тиждень перебуває в тотальній ізоляції, подібне спровокувало неймовірно запеклу реакцію. Крім того, з’явилися припущення щодо того, що медична система у місті надто сильно перевантажена.

На відео можна побачити, що співробітники у спеціальному захисному одязі дістають мішок із фургону, в якому знаходяться трупи. Потім його перекладають на візок, щоб відправити до моргу. Перед відправкою ще раз робітники подивилися всередину мішка та виявили, що насправді чоловік живий.

Незабаром інцидент підтвердив уряд Путуо. Також влада додала, що було розпочато розслідування ситуації, що виникла. Потім Центральна комісія з перевірки дисципліни та Шанхайська наглядова комісія зробили заяву щодо того, що лікаря, директора будинку для людей похилого віку та ще чотирьох посадових осіб було звільнено. Також догану було отримано місцевим партійним діячам.

Є інформація про те, що співробітників похоронного бюро похвалили за пильність і навіть отримали премію в розмірі 5 тисяч юанів, що становить приблизно 750 доларів на кожного працівника.

Державні ЗМІ повідомили про те, що літнього пацієнта відправили до лікарні та зайнялися його лікуванням. На сьогоднішній день на території Китаю всього було підтверджено 360 випадків коронавірусу з чітко вираженою симптоматикою та 5,5 тисячі заражених, які хворіють безсимптомно. Більшість випадків зафіксована на території Шанхаю.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.