У розвідці України розповіли про паніку російських “еліт”

У розвідці України розповіли про паніку російських “еліт”

Кремль / фото: DW

Представники російської “еліти” у прагненні врятувати своє майбутнє намагаються отримати персональні гарантії безпеки для себе та своїх статків. Примітно, що це відбувається на тлі підтримки геноциду українського народу. 

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив у ефірі національного телемарафону.

За його словами, російська еліта вже зрозуміла, що майбутнього в Росії немає, тому шукає контакти з Україною та іншими країнами, щоб отримати можливі гарантії безпеки після поразки Росії у війні.

“Шукають виходи, безумовно. І не лише з Україною. Географія, на якій вони намагаються отримати персональні гарантії безпеки для себе, для своїх статків, для своїх сімей, є досить широкою”, – сказав представник ГУР МО України.

Юсов зауважив, що російські багатії та представники бізнес-еліти панічно бояться майбутнього притягнення до відповідальності. Вони не хочуть відповідати за геноцид українського народу, який скоює Росія понад рік.

“Зараз це більшою мірою стосується умовної бізнес-еліти, але є вже також і представники політичного сегмента верхівки мешканців Кремля. Цей процес тільки набиратиме обертів”, – наголосив Юсов.

У ГУР МО прогнозують, що чим більше успіхів матиме Україна, тим більше буде таких контактів. Наразі українська сторона використовує навіть найкреативніші підходи, аби звільнити свої території.

“Україна, безумовно, використовує будь-які інструменти, найбільш креативні підходи для того, щоб прискорити звільнення наших територій, притягнення держави-агресора до відповідальності… Багато контактів та операцій реалізується, про які зараз ми не можемо говорити. Але після перемоги, повірте, буде багато цікавого”, – підсумував Андрій Юсов.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.