У розвідці розповіли, коли чекати великого наступу армії РФ

У розвідці розповіли, коли чекати великого наступу армії РФ

Російські окупанти / фото: 5 канал

Новий великий наступ російських сил очікується навесні-влітку цього року. Якщо він стане для Кремля провальним, це стане крахом режиму президента Росії Володимира Путіна.

Про це розповів представник ГУР МО Вадим Скібіцький в інтерв’ю Delfi.

За словами представника розвідки, новий напад росіян на Київ через Білорусь малоймовірний, як і активні бойові дії на півдні України, де росіян більше хвилює захист Кримського півострова. А ось на Донецьку та Луганську область чекають важкі та вирішальні бої.

“Ми бачимо, до чого веде ця війна: змінилося російське військове керівництво, закінчився перший етап мобілізації, російська армія перегруповує. Наша оцінка проста: основна активність російської армії розгортатиметься на Донецькому та Луганському напрямках”, – вважає експерт.

За словами Скібіцького, росіяни так і не змогли виконати своє головне завдання, з якого розпочинали так звану “спеціальну військову операцію” – повну окупацію Донецької та Луганської областей. Тому, на його думку, приблизно у лютому-березні будуть бої за ці області і росіяни намагатимуться взяти під свій контроль Куп’янськ, Сватове, Кремінну у напрямку Харківської області. 

“Головне поле бою буде на Донбасі, це підтверджують бої за Бахмут та Соледар”, – повідомив представник ГУР.

На думку військового, якщо новий наступ ворога буде провальним, то це стане крахом президента Росії Володимира Путіна та всієї Росії.

“Весна та початок літа будуть вирішальними у війні. Якщо великий наступ Росії, запланований на цей час, провалиться, це стане крахом Росії та Путіна”, – сказав він.

На запитання журналіста чи закінчиться війна в 2023 році, Вадим Скібіцький відповів, що поки “ми поки що не можемо заглядати далеко, ми повинні пройти перший етап — весну та початок літа”.

“Коли весна і початок літа будуть позаду, можливо, ми зможемо почати говорити про закінчення війни”, – вважає Скибицький.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.