У Росії закінчуються високоточні ракети – ISW

У Росії закінчуються високоточні ракети – ISW

Росія виснажила арсенал ракет / фото: Слово i Дiло

В останні місяці російські загарбники значно рідше використовували для атак по критичній інфраструктурі України високоточні ракети. Ймовірно власні запаси високоточної зброї у Росії вичерпані, тому країна-агресорка шукає нові шляхи їх поповнення.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

21 листопада спікер Командування Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону заявив, що Росія має проблеми з поставками іранських ракет до РФ. В ISW також нагадали висловлювання речника про те, що дипломатичні ресурси, переговори чи вплив інших країн можуть вплинути на здатність чи бажання Ірану поставити Росії балістичні ракети Fateh-110 і Zolfaghar з дальністю польоту в 300 і 700 кілометрів.

Тим часом, міністр оборони України Олексій Резніков 22 листопада оприлюднив дані, в яких докладно йдеться, що російські збройні сили мають лише 119 ракет «Іскандер», що становить всього 13 відсотків від їхнього початкового арсеналу на лютий 2022 року. 

“Російські військові значно виснажили свій арсенал високоточних ракет, але, ймовірно, найближчим часом вони все ще зможуть атакувати критично важливу інфраструктуру України у великих масштабах”,  – підсумували в ISW.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.