У Росії вигадали нову версію атаки дронів на Кремль

У Росії вигадали нову версію атаки дронів на Кремль

Дмитро Пєсков / фото: росЗМІ

Рупор російського диктатора звинуватив Сполучені Штати в організації атаки безпілотників на Кремль. Однак жодних доказів цьому він не надав.

Про це йдеться у російських засобах масової пропаганди, повідомляють Новини Планети.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков звинуватив Вашингтон в атаці дронів на Кремль, що відбулася вночі 3 травня. Про це він сказав під час конференції з журналістами.

“Спроби від цього відхреститися і у Києві, і у Вашингтоні – вони, звісно, абсолютно сміховинні. Ми добре знаємо, що рішення про такі дії, про такі теракти приймаються не у Києві, а саме у Вашингтоні. А Київ уже виконує те, що їм кажуть робити. Власне ми знаємо, що найчастіше навіть самі цілі визначає не Київ, а їх визначають у Вашингтоні, і потім доводять ці цілі до Києва з тим, щоб Київ виконував. Не щоразу Києву дають право у виборі засобів. Це також часто диктують через океан. Ми це добре знаємо і усвідомлюємо це”, – заявив Пєсков.

Примітно, що такий інцидент, як вибух у Кремлі, не став приводом для екстреного засідання Ради безпеки. До того ж і Путін особисто не виступив зі спеціальним зверненням. 

Представник адміністрації Джо Байдена Джон Кірбі Кірбі лаконічно прокоментував висловлювання спікера Кремля, назвавши звинувачення причетності США до вибухів над Кремлем сміховинними.

“Я б просто сказав вам, що пан Пєсков бреше. Я маю на увазі, що це явно сміховинна заява. Сполучені Штати не мають до цього жодного стосунку. Ми навіть не знаємо, що тут сталося. Але я можу запевнити вас, що Сполучені Штати не грали у цьому жодної ролі”, – сказав Джон Кірбі.

Він також сказав, що Білий дім досі немає вказівок на те, хто стояв за атакою безпілотників і що Білий дім “не схвалює, не заохочує і не підтримує напади на окремих лідерів”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.