У Росії сім’ї загиблого окупанта дали пачку пельменів

У Росії сім’ї загиблого окупанта дали пачку пельменів

Сім’я загиблого окупанта / фото: соцмережі

В російській республіці Тива місцева влада вдалася до зневажливого способу віддячити родині, яка втратила сина на війні. Ціна ліквідованого окупанта виявилась вартою пачки пельменів. 

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Зазначається, що пачку пельменів місцева влада подарувала родині загиблого в Україні окупанта у межах акції “Ліпи добро”. Показове вручення дарунку із традиційним фотозвітом відбулося в селі Алдан-Маадир. 

Таку символічну подяку сільській родині загиблого мобілізованаго чиновники приурочили до Нового року, який в Туві святкують 17 лютого за місячним календарем “Шагаа”.

Подарунок отримала Валентина Ондар – мати трьох синів. Її молодший син “героїчно загинув” на війні в Україні, вбиваючи українців у Лисичанську. Другий син Валентини також перебуває на війні в Україні.

Другу пачку пельменів чиновники вручили багатодітній сім’ї Ондар А.А., судячи з прізвища, вони також родичі загиблого окупанта.

Ще одна, досить гротескна історія із врученням подарунків за смерть на війні відбулася на початку лютого в “ДНР”. Там вдовам кількох десятків загиблих військових  подарували шуби та змусили з ними позувати перед камерою. Такі коштовні подарунки роздавали деякі представники “Російського активу Москви” за смерть “Героїв Новоросії”. 

Раніше ця ж організація виплачувала вдовам мобілізованих у Донецькій та Луганській народних республіках по 10 тисяч рублів та роздавала взуття як компенсацію за смерть чоловіка чи сина.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.