У Росії повістки почали приходити 12-річним хлопчикам

У Росії повістки почали приходити 12-річним хлопчикам

Солдати Росії / фото: 24 канал

В Росії повістки у військкомат почали надходити шестикласникам. Одну з таких отримав 12-річний хлопчик з Красноярського краю.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У місті Канськ Красноярського краю повістка надійшла хлопчику віком 12 років. Дитина має з’явитися у військкомат для початкової постановки на військовий облік. Батьки в шоцi від ситуації і тому вирішили надати їй розголосу.

“Ситуація така, дитині 12 років, прийшла повістка з канського військового комісаріату… наскільки мені не зраджує пам’ять, то на початковий облік ставлять з років 16 – 17… питання… навіщо дитину просять з’явитися у військкомат і стати на військовий облік? Або щось змінилося?,– розповів автор публікації у соцмережах, додавши фото повістки.

Показово, що надісланий хлопцю документ підписаний А. Кисельовим. Прізвище та ініціал збігаються з даними військового комісара Канську Олександра Кисельова. Зазначена адреса військкомату на фото повістки також збігається із реальною. Втім, коментатори цього допису у соцмережах вважають, що сталася прикра помилка військового комісаріату і діляться схожими історіями.

“Це помилка військкомату. Таке, на жаль, буває. Синові теж у 6 класі принесли повістку додому. Подивився офіцер, що дитина і пішов. На цьому все закінчилося,– йдеться в одному з коментарів.

Зазначимо, що згідно із законом Російської Федерації “Про військовий обов’язок та військову службу”, на військовий облік громадяни РФ чоловічої статі повинні ставати з 1 січня по 31 березня у рік, коли їм виповнюється 17 років.

Наразі ситуацію у військкоматі Канська не прокоментували, а місцевих журналістів попросили зателефонувати у понеділок.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.