У Росії повістка прийшла померлому 13 років тому хлопчику

У Росії повістка прийшла померлому 13 років тому хлопчику

Мобілізація в РФ / фото: РІА новини

Мешканка Єкатеринбурга отримала повістку з військкомату на покійного сина Сергія. Дитина померла від водянки головного мозку у 2009 році, коли йому ще не було й трьох років. 

Про це повідомляє російське видання Е1.

Днями у російському Єкатеринбурзі жінка отримала документ з військкомату на ім’я її сина Сергія, що помер від хвороби 13 років назад. Тоді Анастасія (мама Сергія) насилу знайшла в собі сили, щоб жити далі, аж ось повістка з військкомату нагадала їй про болючу втрату.

Сергія просять з’явитися на призовний пункт 26 січня до восьмої ранку та попереджають про відповідальність за порушення правил військового обліку. Повістку передали не під розпис, а просто поклали в поштову скриньку, зазначається у виданні.

“Маленький Сергій помер у два з половиною роки. У військкоматі сказали, що відомості їм надає паспортний стіл. Ми точно передавали туди дані про смерть сина. Я хочу оприлюднити цей момент, щоб інші жінки, матері не відчували того ж, що довелося відчути знову мені — і сльози, і образу, і ненависть до тих людей, які ставляться так недбало до своєї роботи”, — поділилася Анастасія.

Російські журналісти спробували з’ясувати у військкоматі, як повістку могли надіслати людині, яка давно померла. Втім відповіді на момент публікації від прес-служби ЦВО вони не отримали.

Серйозні проблеми з базами даних військових комісаріатів у Росії виявились під час проведення часткової мобілізації, коли повістки почали надходити навіть шестикласникам. Одну з таких отримав 12-річний хлопчик з Красноярського краю.

Раніше ми повідомляли про те, що в одному із сіл Забайкалья в рамках часткової мобілізації забрали майже всіх чоловіків працездатного віку, а замість них надіслали до селища підрозділи Росгвардії. 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.