У Росії погрожують знищити США «унікальною зброєю»

У Росії погрожують знищити США «унікальною зброєю»

Патрушев / фото: росзмі

Секретар Ради Безпеки Росії Микола Патрушев знову публічно пригрозив США. Цього разу козирем російського чиновника стала “унікальна зброя”, що здатна знищити будь-якого супротивника.

Про це повідомляють РосЗМІ.

В інтерв’ю “Російській газеті” 27 березня секретар Радбезу РФ Микола Патрушев зазначив, що у разі загрози своєму існуванню Росія здатна застосувати до будь-якої ворожої країни, в тому числі США, унікальну зброю.

“Росія терпляча і нікого не залякує військовою перевагою. Але має сучасну унікальну зброю, здатну знищити будь-якого супротивника, у тому числі й США, у разі загрози своєму існуванню”, – пригнозив Патрушев.

Разом з тим відомий російський чиновник додав, що думки деяких американських політиків про те, що Росія на превентивний ядерний удар США відповісти вже не зможе є “недалекоглядною і небезпечною дурістью”. За словами Патрушева, після розпаду СРСР Росія проаналізувала помилки та зробила правильні висновки, тому зараз вже здатна “забезпечити як внутрішню стабільність, так і безпеку від загроз ззовні”. 

До того ж, поплічник Путіна висловив впевненість, що “колективний Захід” серйозно прорахувався, розраховуючи на крах економіки Росії і зростання протестних настроїв внаслідок санкцій.

Днями Путін зробив заяву щодо запланованого розміщення на території Білорусі тактичної ядерної зброї, а у лютому оголосив про зупинку участі Росії у Договорі про стратегічні наступальні озброєння, укладеному зі США. В ньому мовиться про обмеження таких озброєнь.

На думку аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), Путін вирішив поєднати розміщення ядерної зброї в Білорусі з початком нової інформаційної кампанії із залякування України та країн ЄС можливістю нанесення ядерного удару.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.