У Росії набирають до війська усіх, кого лише можуть

У Росії набирають до війська усіх, кого лише можуть

Мобілізація у Росії / фото: DW

У росії розпочалась мобілізація. Стає очевидно, що справа вже не про призов 300 тисяч “резервістів”. Плани у військкоматах шалені, а місцеве населення обурене, але бездіяльне.

Про це повідомляє ISW.

Президент путін відверто збрехав власному ж населенню, коли розповів про часткову мобілізацію. Реальність свідчить про те, що окупанти планують набрати до війська значно більше людей. Але зробити цього вони не зможуть, як переконані аналітики з Інституту вивчення війни.

Набирають усіх без розбору

У мережі вже починають ширитися невдоволення від чоловіків, яких призивають до війська. Йде мова і про літніх чоловіків, і про студентів, і про співробітників військової промисловості, і тих, у кого повністю відсутній бойовий досвід.

Згідно з наявними даними, мобілізовують також співробітників аеропортів, авіакомпаній та працівників інших галузей. Також спостерігається набір тих чоловіків, у яких наявні хронічні захворювання.

Як повідомлялось раніше, часткову мобілізацію на росії мають завершити до 10 листопада. Відповідну інформацію повідомили “опозиціонери” у країні-агресорці. Набір військовослужбовців відбуватиметься трьома хвилями по 2 тижні кожен.

Усе це свідчить про одне: ворог планує відправити на фронт невмотивованих чоловіків. Росіяни не хочуть помирати в Україні, але якщо ти продовжуєш бути «поза політикою», то політика ніколи не поза тобою.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.