У Росії є проблеми не лише з мобілізацією, а й з призовом

У Росії є проблеми не лише з мобілізацією, а й з призовом

Призов у РФ / фото: росЗМІ

За даними британської розвідки Росія має серйозні проблеми з навчанням, розміщенням і оснащенням не тільки мобілізованих громадян РФ, а й призовників.

Про це йдеться у огляді Міністерства оборони Великобританії.

30 вересня Володимир Путін підписав указ, згідно з яким під час осіннього призову має бути підготовлено 120 тисяч призовників. При цьому відомство нагадує, що за законом солдати термінової служби не можуть брати участь у бойових діях на території України.

Міністерство оборони Великобританії зазначає, що призовна компанія цього року розпочнеться в Росії на місяць пізніше, ніж звичайно – з 1 листопада.

За словами британської розвідки, пізній початок призову є свідченням того, що Росія не може розмістити, оснастити та підготувати велику кількість мобілізованих громадян та солдатів термінової служби. Крім цього, в огляді йдеться про те, що проблеми у логістичній та адміністративній системі Росії є значними. Всі ці недоліки й надалі підриватимуть зусилля, пов’язані з розгортанням призовного та мобілізованого особового складу.

Раніше розвідка Британії заявляла про те, що у зв’язку з масовою мобілізацією в РФ медичне забезпечення військових стане гіршим, ніж було раніше.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.