У РФ вигадали фейк про винагороди за вбитих російських солдатiв

У РФ вигадали фейк про винагороди за вбитих російських солдатiв

Російський окупант / фото: росЗМІ

На території Росії шириться інформація про те, що за вбитих військових, задіяних на “спецоперації” в Україні видають грошові виплати. Винагороди за знищення солдатів ЗС РФ сягають нібито 1000 доларів.

Про це повідомляється у вечірньому зведенні Генштаба ЗСУ.

На території Російської Федерації шириться чергова дезінформація, направлена на дискредитацію військово-політичного керівництва України. Йдеться про призначення нібито грошових нагород за вбивство військових ЗС РФ. Для цього наводяться “докази”, що за ліквідацію російських військовослужбовців видають чималі кошти – від 700 до 1000 доларів США (від 25 620 до 36 600 гривень за курсом НБУ).

Також у Генштабі повідомляють, що на тимчасово окупованій Луганщині ворог проводить реорганізацію окремих підрозділів. 

“Після проведення зазначених заходів родичам загиблих військовослужбовців відмовляють у нарахуванні компенсації у розмірі 3 мільйонів російських рублів у звʼязку з розформуванням підрозділу та відсутністю законних підстав”, – йдеться у зведенні.

Водночас Генштаб поінформував, що підрозділи української армії та артилерії за вчора (8 грудня) уразили 8 пунктів управління, 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 склади боєприпасів загарбників. Зазначається також, що розгорнутий на базі “Токмацького протитуберкульозного диспансеру” шпиталь повністю заповнений пораненими військовослужбовцями російських окупаційних військ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.