У польському палаці знайшли монети із скарбу есесівців

У польському палаці знайшли монети із скарбу есесівців

Монети зі скарбу есесівців / фото: скріншот

У Польщі на території палацу 18 століття виявили німецькі монети, виготовлені за часів Другої світової війни. Інформація про подію була опублікована «Фондом Сілезького мосту». Ця організація займається тим, що веде пошуки загубленого німецького золота.

Про це повідомляє Silesian Bridge Foundation.

На одній із ділянок поруч з палацом, де проводилися дослідження, робітники займалися розчищенням землі. Варто зазначити, що палац розташований у селі Мінківську, що в Опольському воєводстві. Їм вдалося знайти шість пфенігів Рейхсбанку, на яких була зображена свастика. Монети були виготовлені у 1942, 1944 та у 1945 роках.

Керівником дослідження є Барт Зелайтіс. Він розповів про те, що ця знахідка є відмінним доказом того, що нацисти були на цих територіях. Звернути увагу варто на те, що наприкінці весни дослідники знайшли металеву каністру, яка була закопана на глибині близько 10 метрів в оранжереї, яка розташована у старовинному палацовому парку.

Вчені впевнені в тому, що саме в цьому місці були заховані всі скарби, які вкрали після наказу керівника СС Генріха Гіммлера. Не виключено і те, що тут може розташовуватися «Золото Бреслау». Цей скарб намагаються відшукати протягом вже більш ніж 70 років. Вчені говорять про те, що вартість скарбу може сягати кількох сотень мільйонів доларів.

Багаті німці хотіли захистити свої скарби від Червоної Армії, і тому передавали майно СС. Це воєнізована організація нацистської партії Німеччини, яка існувала за часів Другої світової війни. Про те місце, де знаходиться скарб, було виявлено у секретних документах. Також досить докладно описується розташування в щоденнику, залишеному офіцером СС. Є навіть карта, де точно зазначено місце скарбу.

Високопоставлений офіцер СС залишив записи у щоденнику, де згадується палац. На його території розташовується колодязь. Саме в ньому був захований скарб, загальна вага якого сягає майже 28 тонн.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.