У Польщі знайшли ємність з нацистським золотом

У Польщі знайшли ємність з нацистським золотом

Палац, де знайшли нацистке золото / фото: Daily Mail

Шукачі скарбів з Польщі зробили заяву про те, що їм вдалося виявити в старовинному палаці ємність з металу. Вони вважають, що в ній нацисти під час Другої світової війни сховали своє золото та різноманітні коштовності.

Про це повідомляє Daily Mail.

В даному випадку йдеться про величезну каністру. Вона була закопана на глибені кількох метрів. Шукачі скарбів виявили каністру зі скарбами в занедбаній оранжереї, яка знаходиться на території старого палацу в невеликому селі Мінковську. Це неймовірне відкриття вдалося зробити завдяки застосуванню георадарного пошуку.

У щоденнику офіцера СС Егона Олленхауера знайшли інформацію про те, що після того, як радянські війська під час війни почали наступати, Адольф Гітлер дав наказ ретельно сховати на території всієї Польщі 260 вантажівок, що містять скарби. У скарбах були золото, а також монети, різні медалі, численні ювелірні прикраси та витвори мистецтва. Більшість всіх скарбів була награбована нацистами. Також є інформація щодо того, що трохи цінностей передали самі польські аристократи, які не хотіли, щоб їхнє майно потрапило до рук червоноармійців.

Про те, що у південному регіоні Польщі розпочалися чергові розкопки, розповіли навесні 2021 року. Будівля, яка застосовувалася нацистами як бордель, приховує під собою ще й золото Бреслау. Це цінні папери, документи, витвори мистецтва та інші цінності, які були ретельно упаковані та захищені ящиками. До сьогодні цей скарб так і не вдалося відшукати. Крім того, фахівці розраховують, що під будівлею заховано ще близько 10 тонн золота. За попередніми оцінками, всі сховані нацистами скарби оцінюються щонайменше у 700 мільйонів доларів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.