Солдати КНДР / фото: DW
В Міноборони Сполучених Штатів поки не мають підтверджених даних щодо перебування північнокорейських військових на території України. Разом з тим, вони фіксують їх присутність у Курській області РФ.
Про це повідомляють Новини Планети із посиланням на заяву заступниці речника Пентагону Сабріни Сінгх.
Як зазначила представниця оборонного відомства США, наразі немає ознак того, що ті військові, які прибули до Росії з КНДР просуваються в напрямку України.
“Немає жодних ознак того, що в Україні є солдати КНДР”, – заявила Сінгх.
Водночас у Пентагоні підтвердили, що північнокорейські військові дійсно перебувають у Курській області РФ, що межує із українською Сумщиною, але поки їх просування на українську територію не фіксується.
На запитання журналіста про те, чи мають США інформацію про загибель півтисячі військових КНДР на Курщині в результаті нещодавнього удару Сил оборони України, Сінгх точної відповіді не надала.
“Отже, ми не можемо незалежно підтвердити втрати північнокорейських солдатів. Те, що ми говорили раніше, це те, що вони знаходяться в цьому регіоні і, безумовно, готові вступити в бойові дії проти українців. Але я поки не можу підтвердити ті повідомлення про те, що є жертви”, — зауважила заступниця речника Пентагона.
Додамо, днями міністр оборони США Ллойд Остін в інтерв’ю Le Monde казав про те, що військові Північної Кореї, які нещодавно прибули до Росії, візьмуть участь у бойових діях проти України.
“Ґрунтуючись на тому, чого навчалися [північнокорейські війська], як вони були інтегровані в російську підготовку, я повністю очікую, що незабаром вони візьмуть участь у бойових діях”, — сказав Остін.
[social_warfare]