У Пакистані народилося козеня з аномально довгими вухами

У Пакистані народилося козеня з аномально довгими вухами

Козеня з аномально довгими вухами / фото: Inside Edition

У Пакистані народилося дуже незвичайне козеня. Тварина відноситься до нубійської породи, але має аномально довгі вуха. Їхня довжина досягає 48 сантиметрів. При цьому фермери впевнені в тому, що коли тварина побільшає, то, відповідно, її вуха також збільшаться. Власник незвичайного козеня вважає, що необхідно якнайшвидше подавати заявку до Книги рекордів Гіннесса.

Про це повідомляє Inside Edition.

Нубійські кози відрізняються від інших тим, що мають неймовірно довгі вуха. Новонароджене козеня відрізняється тим, що воно має надто великі вуха, навіть якщо враховувати його породу. Тварина з’явилася на світ на невеликій фермі Награ, що знаходиться в Карачі 5 червня. Коли козеня ходить, його вуха волочаться по землі. Власник нового рекордсмена Мухаммад Хассан Нареджо назвав свого улюбленця Сімбою.

Козеня швидко стало популярним у тому селищі, де воно народилося. При цьому господар малюка вважає, що його має знати весь світ, адже більше ніде не народжувалися кози з такими довгими вухами. Імовірно, причиною такої великої довжини вух Симби стала рідкісна генетична мутація. Мухаммад зазначає, що тварина повністю здорова і не має більше ніяких відхилень або аномалій у своєму розвитку.

Нубійські кози стали володарями довгих вух за рахунок надзвичайно довгої селекції. Подібні зміни були потрібні для того, щоб тварини могли легко переносити високі температури, які часто спостерігаються в Пакистані влітку. Звернути увагу варто на те, що чим більше вуха в кози, тим простіше впоратися з теплообміном. Подібне також спостерігається у слонів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.