У Новій Зеландії хлопчик знайшов у саду гігантського черв’яка

У Новій Зеландії хлопчик знайшов у саду гігантського черв’яка

Барнабі Доміган з гігантським хробаком / фото: Еxpress.co.uk

Дев’ятирічний Барнабі Доміган знайшов жахливу істоту в струмку біля будинку своєї сім’ї в Крайстчерчі (Нова Зеландія). За словами експертів, черв’яки такого розміру не є безпрецедентним явищем — але зустріти їх на присадибній ділянці можна вкрай рідко. Батько Барнабі сфотографував сина з гігантським черв’яком, перш ніж його було випущено назад в природу.

Про це повідомляє Еxpress.co.uk.

Мати Барнабі розповіла про те, що її син був неймовірно схвильований через розміри хробака. Хлопчина знайшов черв’яка, коли грав в саду зі своїми братами та сестрами. Він досліджував воду у струмку, щоб побачити, чи є там щось цікаве, і коли знайшов гігантського безхребетного, використав палицю, щоб витягнути його із води. Потім Барнабі покликав батька, щоб той сфотографував знахідку.

“Ми не вимірювали його, але думаємо, що він був близько одного метра в довжину”, – каже мати 9-річного хлопчика.

У Новій Зеландії мешкає кілька видів черв’яків, які можуть виростати до 12 дюймів у довжину. Фактично, найбільший вид — Anisochaeta gigantea “черв’як Північного Окленда”, здатний вирости до 4 футів.

Ентомолог Джон Марріс з новозеландського університету Лінкольна сказав, що гігантські черв’яки зазвичай зустрічаються в незайманих місцях, таких як ліси, і рідко зустрічаються в домашньому саду.

Барнабі, як повідомляється, насолоджувався увагою засобів масової інформації, викликаною його відкриттям, як у Новій Зеландії, так і за її межами.

“Він думає, що це чудово. Йому дуже сподобалися всі радіо- і телеінтерв’ю, і хлопчик дуже схвильований тим, наскільки ним зацікавився весь світ. Ми такі раді, що знайомство дитини з природою стало частиною глобальної історії! Барнбі дуже вдячний долі за те, що саме він знайшов цього дивного хробака», — додала місис Доміган.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.