У Німеччині знайшли старовинні монети та золоті прикраси

У Німеччині знайшли старовинні монети та золоті прикраси

Золота прикраса / фото: ALSH

Старовинне срібло і золото знайшли шукачі скарбів в Німеччині. Це одна з найбільших знахідок, яку знаходили в цій країні за останні десятиліття! Історики кажуть, що старовинні артефакти мають пряме відношення до торгівлі з вікінгами.

Про це повідомляє Live Science.

Знайшли скарб шукачі скарбів за допомогою металошукачів. Серед цінних речей виявилися прикраси із золота і срібні монети. Експерти кажуть, що там навіть були візантійські сережки та одна монета в ісламському стилі.

Скарб знайшли в регіоні Шлезвіг-Гольштейн. Тут розташовується об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а саме Хедебю. У цьому районі дуже багато шукачів скарбів і професійних археологів ведуть свої дослідницькі роботи, які час від часу дають вельми успішні результати.

У цьому місці між 8 і 9 століттями жили Вікінги. У 1066 році Хедебю зруйнували. Виявилося, що через кілька століть хтось зарив скарби тут. Вони пролежали 800 років недоторканими! Залишається тільки здогадуватися, скільки ще скарбів може бути зарито в цьому районі.

Шукачі скарбів, коли знайшли коштовності, не залишили їх собі, а тут же повідомили в департамент Шлезвіг-Гольштейна. На місце приїхали археологи й завершили розкопки.

Вони витягли пару якісних сережок із золота, інкрустованих напівкоштовними каменями. Також знайдена брошка в позолоті у вигляді псевдо монети. На цьому знахідки не закінчилися. Археологи виявили позолочені персні, брошки-кільця і 30 срібників.

Директор Департаменту Шлезвіг-Гольштейн Ульф Ікеродт каже, що деякі артефакти сильно пошкоджені та потребують реконструкції.

Також Ульф розповів, що знайдена монета в ісламському стилі не справжня, це була імітація золотого динара Альмохада.

Зараз не можна сказати точно — це був чийсь особистий скарб або він призначався для передачі комусь. Можливо, поруч є поховання, і разом з тілом, в далекому минулому, люди закопали цінні речі, що належали загиблій людині.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.