У Німеччині народилося ягня з шістьма ногами

У Німеччині народилося ягня з шістьма ногами

Ягня з шістьма ногами / фото: Express

Незвичайне ягня з’явилося на світ на одній з ферм в Німеччині. Річ у тому, що воно народилося з 6 ногами. Тваринка вижила після пологів і незабаром зможе відправитися на пасовище.

Про це повідомляє Express.

Таким дивним поповненням на оборі поділився в Інтернеті фермер Бренд Тінтер. Чоловік каже, що за станом ягняти пильно спостерігають на фермі. Відразу після того, як ягня народилось, ветеринар перев’язав одну з його ніг бинтом, щоб той міг встати.

Бренд Тінтер сподівається, що ягня можна буде вилікувати та поставити на ноги. Він каже, що тварина з’явилася на світ живою, просто з двома зайвими ногами. Якщо йому можна допомогти, він докладе всіх зусиль для того, щоб ягня жило.

Співвласниця ферми Уайтхаус Хізер Хогарті каже, що за чверть століття існування фермерського господарства це вже другий подібний випадок.

До речі, раніше в березні 2022 року в Англії народилося ягня зі схожою мутацією. Тільки у нього була всього одна зайва нога. Біологи кажуть, що такі випадки зустрічаються 1 раз на мільйон.

У більшості випадків таких тварин присипляють. Часто вони народжуються з множинними мутаціями й приречені на тривалу болісну смерть. Але це ягня унікальне, крім зайвих копит ветеринар не діагностував інших мутацій, тому його залишили на фермі.

В майбутньому тварині може знадобиться операція з видалення зайвих кінцівок. Якщо вони будуть йому заважати пересуватися, ампутація неминуча. А поки що фермери докладають усіх зусиль, щоб врятувати унікального кучерявого мутанта. Вівця, яка народила це диво теж жива і здорова. Їх пересадили до окремого стійла, дають смачну їжу і регулярно відвідують, щоб переконатися, що з ними все в порядку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.