У Москві почалися арешти військових: що відомо

У Москві почалися арешти військових: що відомо

У Москві почалися арешти військових / фото: росЗМІ

У столиці Російської Федерації — Москві почали проводити спеціальний комплекс “заходів” проти військових. До міста прибули підрозділи дивізії оперативного призначення імені Дзержинського. Саме вони вважаються «елітою» Росгвардії.

Про це повідомляє ГУР МО.

У центрі Москви було перекрито рух. Силовики разом з поліцією почали туди поступово просуватися. Інформація про цю ситуацію була надана українською розвідкою.

Сьогодні відомо про те, що військових почали заарештовувати, затримувати та блокувати. Звернути увагу варто на те, що по всьому периметру Москви військові підрозділи знаходяться в стані підвищеної бойової готовності. При цьому причини ніхто не поспішає називати.

Конфлікти у російській верхівці

ЗСУ домоглися на фронті значних успіхів, що наблизило окупантів до поразки й стало причиною численних конфліктів в Росії. Рамзан Кадиров разом з Євгеном Пригожиним після звільнення Лиману почали у всьому, що відбувається звинувачувати Кремль.

На адресу Володимира Путіна, а також бік військового командування посипалися звинувачення, а саме на те, що вони не можуть вчасно реагувати на ситуації, які відбуваються на фронті. Ситуація стає занадто напруженою. Кадиров підкреслює, що Російська Федерація повинна всіма можливими способами встановити контроль над чотирма областями України. При цьому він разом з Пригожиним, як вважають експерти, хочуть прибрати з поста міністра оборони Сергія Шойгу.

Українська розвідка вважає, що на сьогодні військово-політичне керівництво Росії почало готувати якусь внутрішню «партію миру» для того, щоб забезпечити собі хоч якусь безпеку надалі. Вони намагаються віддалитися від Путіна перш ніж трапиться повний крах.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.