У Маріуполі в окупантів помітили нові мітки на техніці

У Маріуполі в окупантів помітили нові мітки на техніці

Окупанти почали наносити на свою техніку нові мітки / фото: 24 канал

Російські війська все ще перевозять через Маріуполь, який перебуває під окупацією, свою техніку. Місцеві жителі розповіли, що ворог почав ставити на свої машини нові мітки. Це підтвердив і радник мера міста Петро Андрющенко. Він підкреслив те, що тепер по Маріуполю їздить техніка з незвичним маркуванням.

Про це повідомляє 24 канал.

Петро Андрющенко зазначив, що колона машин із новими відмітками просувалася у бік Бердянська. Вони везли САУ «Гіацинт» проспектом Металургів. Цього разу окупанти вирішили відзначати свою техніку перекресленим колом або фігурою, яка віддалено нагадує щит.

Звернути увагу варто на те, що на сьогоднішній день у Маріуполі грандіознішою стає акція «Ї». Через це по всьому місту почали з’являтися написи, в яких є українська літера. Андрющенко розповів про те, що окупантів дуже злять подібні дії місцевих мешканців і водночас лякають. Саме тому вони намагаються якнайшвидше замалювати літеру, але це не вдається, адже партизани продовжують наново залишати символи приналежності Маріуполя до України.

Рух опору закликає всіх бажаючих скрізь малювати літеру та використовувати при цьому можна все, що завгодно. Це може бути крейда, коректор, ручка або маркер. Незалежно від того, що буде використано для нанесення символіки, ворог має чітко усвідомити, що контролювати місто йому залишилося недовго.

Крім того, рух опору почав розповсюджувати чутки про те, що в Маріуполі все ще знаходяться захисники «Азовсталі» і за першої ж можливості вони атакуватимуть противника. Петро Андрющенко додав, що партизани добре знають про те, де в місті знаходяться міни і тому намагаються заманити туди російські патрулі. Назад повертаються після цього лише одиниці. У свою чергу, ворог починає розповідати про розмінування і не хоче підтверджувати те, що рух опору активно працює.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.