У Криму почали мобілізувати інвалідів та онкохворих

У Криму почали мобілізувати інвалідів та онкохворих

У Криму мобілізують людей з хворобами / фото: 5 канал

У Криму, який тимчасово перебуває під окупацією Російської Федерації, почали масово мобілізувати тих людей, які проживають у селах. При цьому повістки найчастіше вручають безпосередньо на блокпостах. Звернути увагу варто на те, що серед майбутніх «захисників РФ» присутні інваліди та онкохворі.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Особливо активно повістки почали видавати в Красноперекопському районі.

“Повістки вручають практично всім людям. Деяких жителів сіл вже встигли забрати, а іншим постійно телефонують. Їм погрожують, що якщо вони не погодяться служити за контрактом, то незабаром будуть мобілізовані», — розповідається в повідомленні.

На “Кримському содовому заводі” також проводиться мобілізація. В першу чергу на фронт зібралися відправляти охоронців. Жителі Бахчисарайського району розповіли про те, що російські силовики почали також активно мобілізувати всіх підряд.

“У нашому селі живе не більше двох тисяч осіб. Повістки отримали вже 27 осіб. Приблизно таку ж кількість призвали на службу в ЗС РФ в таких селах, як кутове, Холмівка і Піщане», — кажуть місцеві жителі.

Кримчани розповідають про те, що видається величезна кількість помилкових повісток. Їх отримують люди, які пересуваються виключно на візку, а також онкохворі. У Севастополі почали виписувати повістки безпосередньо на блокпостах під час перевірки автомобілів.

Колаборант Олег Крючков зробив заяву щодо того, що помилково було відправлено більше, ніж 200 повісток не тим людям. До їх числа потрапили студенти та багатодітні. 25 вересня Сергій Аксьонов, “глава”  Криму, почав говорити про те, що на території півострова повністю «завершили всі необхідні мобілізаційні заходи».

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.