У короля Великобританії може бути позашлюбний син

У короля Великобританії може бути позашлюбний син

Чоловік стверджує, що він син короля Чарльза та Камілли / Фото: News 7

Найближчим часом Король Карл, він же Чарльз буде в центрі пліток і скандалів. Новоспеченому монарху вже дісталося за черевики з латками, нервозність і звичайно йому досі згадують зради Діані.

Про це повідомляє News 7.

Однак на цей раз чутки більш ніж незвичайні. Один австралієць з Квінсленду заявляє, що є позашлюбним сином короля і його дружини Камілли. Чоловік наполягає на проведенні днк-експертизи.

Можливому синові всього 56 років. Враховуючи, що Чарльзу 73, а його дружині Каміллі 75 років, за віком він дійсно підходить на роль сина. Цей чоловік не вперше заявляє про свої права на престол. Якщо раніше він це робив у соціальних мережах, то тепер планує звернутися до суду.

Самопроголошений бастард Саймон Чарльз-Дей народився у Великобританії. Коли він був ще 8-ми місячною дитиною, хлопчика усиновили, а пізніше сім’я переїхала до Австралії.

Відомо, що дідусь і бабуся Саймона працювали в Букінгемському палаці. Саме вони розповіли хлопчикові про його королівське походження.

За офіційною версією Чарльз і Камілла зустрілися набагато пізніше, ніж народився Саймон. Різниця у часі складає 5 років з дня народження можливого принца. У Палаці ретельно приховували цю таємницю, щоб не зіпсувати репутацію королівської сім’ї, а Каміллу змусили віддати дитину на усиновлення. Вона довго пручалася, але погодилася на цей крок, щоб залишитися поруч з Чарльзом, нехай і в ролі коханки.

Відомо, що чоловік важко переживав смерть Єлизавети II, бо дійсно вважає її своєю рідною бабусею. Також, він активно цікавився своїм місцем у боротьбі за трон, у разі його визнання родиною.

Тільки монарші ніколи не роблять те, чого не хочуть. Швидше за все австралійцю відмовлять у проведенні тесту ДНК в судовому порядку. Йому доведеться назавжди змиритися з тим, що королівська сім’я його не визнає.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.