У ГУР розповіли про провал наступу окупантів в Бахмуті

У ГУР розповіли про провал наступу окупантів в Бахмуті

Бої за Бахмут / фото: delfi.lt

Місто-фортеця Бахмут тримається і певна його частина досі контролюється ЗСУ. Разом з тим у місті продовжуються запеклі бої. Ворог змушений перекидати додаткові резерви на цей напрямок, що загалом свідчить про те, що його наступальні дії є невдалими.

Про це в коментарі Укрінформу сказав представник Головного управління розвідки МО України Андрій Юсов.

За словами представника розвідки, перекидання додаткових російських резервів на Бахмутський напрямок свідчить про провал наступальних дій ворога – фортеця Бахмут тримається, хоча і дорогою ціною.

“Триває оборонна операція українських захисників, фортеця Бахмут тримається. Так, для України це вартує великих зусиль, героїчних зусиль наших оборонців, але факт того, що ворог змушений перекидати додаткові резерви, для того, щоб продовжувати операцію по Бахмуту, свідчить в цілому про провали їхніх наступальних дій”, — сказав Юсов.

Він зауважив, що всі найкращі підготовлені резерви російської армії вже були використані під час повномасштабного вторгнення, а склад тої армії, що залишилася, вже зовсім іншої якості.

“Зараз воює вже не той склад армії, який був на початку вторгнення, і те, що перекидають ці резерви на Бахмутський напрямок, значить, що вони не будуть використані на інших напрямках фронту. І це так само один із здобутків українських оборонців”, – вважає  Юсов.

Окрім того, він згадав про те, що взимку ворог анонсував “великий наступ”, потім заявляв про наміри захопити місто-фортецю до 9 травня, але обидві операції закінчились провалом.

“Ми бачимо абсолютно провальну для російських окупантів кампанію по Бахмуту. В цілому так званий широко розрекламований “великий зимовий наступ” власне звівся до операцій лише на кількох напрямках на сході без жодних значимих результатів”, – сказав Юсов.

Зазначимо, що у неділю, 21 травня, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр розповіла, що українські захисники взяли Бахмут в напівоточення, щоб дає змогу знищувати окупантів.

“Ворогу не вдалось оточити Бахмут і вони втратили частину панівних висот довкола міста. Тобто, просування наших військ у передмісті по флангам, яке і зараз триває, дуже сильно ускладнює ворогу знаходження у Бахмуті”, – повідомила Маляр.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.