У ГУР розповіли, чи готова Росія до затяжної війни

У ГУР розповіли, чи готова Росія до затяжної війни

Чи готова Росія до затяжної війни / фото: РБК Україна

Плани Росії із швидкого захоплення Києва та всієї України, які виношував Кремль на початку війни, так і не справдились. Війна триває вже майже рік, і спостерігається тенденція, що вона перетвориться для ворожої країни у затяжну. Втім, чи готова Росія воювати роками?

На це питання відповів в етері національного телемарафону представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, повідомляють Новини Планети.

За словами Юсова, війна стала для Росії затяжною з того моменту, коли план по захопленню Києва за три дні провалився. Але публічно це визнати російське керівництво вирішило лише зараз і почало готувати суспільство до тривалої війни.

“Путін розуміє, що назад дороги немає і поки триває ця війна – тримається його режим”,– підкреслив Юсов.

Представник розвідки підкреслив, що поки триває війна, оточення Путіна має можливість заробляти, відправляючи росіян помирати на полі бою до сусідньої країни.

Юсов зауважив, що метою України, окрім звільнення своїх територій, виходу на кордони 1991 року та покарання військових злочинців є ще й переформатування Росії до такого стану, аби вона не загрожувала світові й найперше своїм сусідам.

Про готовність Росії до подальшої активізації бойових дій днями висловилися голова Міноборони Олексій Резніков разом з очільником МЗС Дмитром Кулебою. 19 січня вони виступили зі спільною заявою, в якій попередили про загрозу нового наступу Росії і закликали партнерів надати Україні танки.

“Кремль налаштований на подальшу активізацію бойових дій. Спроба реваншу Росії за її невдачі у війні проти України, зокрема й загроза нового повномасштабного наступу російських сил, є дуже реальною”, – йдеться в заяві двох очільників міністерств.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.