У ГУР прогнозують, що війна в Україні затягнеться до зими

У ГУР прогнозують, що війна в Україні затягнеться до зими

Війна продовжуватиметься до зими / фото: ukr.net

Україна протягом трьох місяців бореться із Росією. При цьому війна не закінчується і продовжують гинути люди. У Головному управлінні розвідки говорять про те, що битви з ворогом можуть тривати аж до зими. Таку інформацію розповів Вадим Скібіцький, представник ГУР у своєму інтерв’ю. Він наголосив на тому, що Російська Федерація постарається протриматися максимальний проміжок часу, адже дуже скоро Володимир Путін святкуватиме свій ювілей. Звісно, ​​якщо він зможе до нього дожити.

Про це повідомляє Радио Свобода.

Потрібно пам’ятати про те, що в РФ досить сильно прив’язуються до різноманітних цифр. Наприклад, 11 вересня. Ця дата вважається у державі єдиним днем ​​голосування. Фахівці вважають, що саме цього дня може бути проведений референдум на тих територіях, що встигли захопити окупанти.

Якщо до 11 вересня не вдасться організувати референдум, незабаром після нього буде ще одна дуже важлива дата. 7 жовтня Володимиру Путіну може виповнитись 70 років. Ніхто не відкидає можливості того, що російські військові почнуть готувати йому хоча б невеликий подарунок, щоб порадувати старого.

Варто зазначити, що раніше намагалися окупанти досягти хоч якогось результату до Дня перемоги. Росія була змушена відмовитися від більшості поставлених цілей. Наприклад, на тих територіях, що знаходилися під окупацією, спочатку хотіли провести «святковий парад», але потім від цієї ідеї все ж таки відмовилися.

У ГУР зазначили, що влада Росії може сподіватися на те, що вдасться досягти якогось суттєвого результату на початку зими. Вони можуть подумати, що через те, що почалися морози, Україна погодиться не просто сісти за стіл переговорів, а й не сперечатися з більшістю вимог. Звернути увагу треба на те, що наша держава нічого проти переговорів не має, але за умови, що російські війська займуть ті позиції, на яких вони перебували 23 лютого.

Скибицький наголосив, що війна буде дуже довгою. Путін не та людина, яка легко здаватиме зайняті позиції. Також він зазначив, що затягнутою може бути й активна фаза. Не можна з точністю сказати, скільки вона триватиме. Можливо, все закінчиться на початку-середині осені, а може не закінчитися і до кінця року.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.