У ГУР повідомили, що співпрацюють з оточенням Путіна

У ГУР повідомили, що співпрацюють з оточенням Путіна

Путін з генералами / фото: focus.ua

Серед керівництва Росії є люди, які пішли на контакт з українськими спецслужбами. В такий спосіб вони відстоюють свій особистий інтерес та хочуть отримати вигоду. Однак вдатися до революційних дій і скинути Путіна ці росіяни поки не готові.

Про це в інтерв’ю грецькому виданню Iefimerida повідомив речник ГУР Андрій Черняк.

За словами Черняка, росіяни, які надають інформацію українській розвідці, перебувають навіть у найвищих ешелонах Кремля і знаходяться “поза всякою підозрою”. Серед них є і ті особи, хто публічно підтримує створення “великої Росії”.

“Це люди поза всякою підозрою, відомі як прихильники “великої Росії”. В оточенні Путіна є чимало людей, які не підтримують його політику щодо України. Коротше кажучи, вони проти саме цієї війни. Однак навряд чи є такі, хто робить це через дружні почуття до України чи через те, що ненавидить війну”, – розповів представник ГУР.

Водночас Черняк звернув увагу на те, що “дуже близькі до Путіна люди”, співпрацюючи з українською розвідкою роблять це для своєї вигоди.

“Це в їхніх інтересах: хтось намагається врятувати собі життя, хтось тому, що він втрачає гроші. Після вторгнення в Україну кілька людей почали дуже швидко втрачати гроші та вплив. Їм це не подобається», – зауважив військовий. 

При цьому Черняк заявив, що зараз ці високопосадовці не можуть повалити Путіна, але здатні на це піти, коли він стане слабким і почне втрачати владу. 

“Тільки якщо Путін буде досить ослабленим, вони це зроблять. В даний час вони не готові до будь-яких революційних дій. Якщо він втратить владу, вони його знищить», – зазначив Черняк.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.