У ГУР розповіли, як РФ хоче втягнути Білорусь у війну з Україною

У ГУР розповіли, як РФ хоче втягнути Білорусь у війну з Україною

Кремль планує підірвати житлові будинки у Білорусі / фото: Фокус

Російська Федерація збирається підірвати житлові будинки, які знаходяться в Мозирі, щоб Білорусь все ж таки зважилася вступити в повномасштабну війну проти України.

Про це повідомляє ГУР.

Військова розвідка України розповіла, що з’явилася інформація щодо планів Росії. Кремль хоче, щоб Білорусь також вступила в конфлікт і розпочала війну з Україною. Саме для цього будуть використовуватись численні диверсії, а також провокації, які проводитимуться щодо об’єктів не лише цивільної, а й критичної інфраструктури.

У ГУР наголосили на тому, що до Мозиря вже прибули кілька ДРГ, які намагаються замаскуватися під звичайних людей. При цьому до складу ДРГ увійшло кілька співробітників Головного розвідуправління ГШ Росії. Додатково було залучено найманців ПВК, якими керує російський міністр оборони Сергій Шойгу, а також «шанувальник» Путіна Євген Пригожин.

Для того, щоб жителі Білорусі почали ненавидіти Україну та підтримали надалі напад, Російська Федерація хоче скористатися «чеченським» сценарієм та підірвати кілька багатоповерхових будинків.

«Російське ГРУ ухвалило рішення про проведення ракетних, а також артилерійських ударів по Мозирському НПЗ. Також під удар, найімовірніше, потраплять житлові масиви та цивільна інфраструктура. Під час обстрілів збираються підірвати багатоквартирні будинки, лікарні та навіть школи», – кажуть у ГУР.

Після того, як будуть проведені такі дї, Мінськ отримає формальний привід для того, щоб почати воювати з Україною. Олександр Лукашенко у такому разі зможе без проблем залучити ЗС Білорусі до воєнних дій на території України. Звернути увагу варто на те, що білоруські офіцери відразу після отримання цієї інформації провели евакуацію своїх сімей, які проживали в Мозирі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.