У Генштабі ЗСУ розповіли, яка зараз ситуація в гарячих точках

У Генштабі ЗСУ розповіли, яка зараз ситуація в гарячих точках

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті / фото: slovoidilo.ua

Окупанти не зменшують обертів і тому дуже активно обстрілюють не лише позиції ЗСУ, а й міста України. Для того щоб можна було продовжити наступ на Слов’янськ, російська армія продовжує здійснювати дії штурмового характеру. Звичайно, всі їхні спроби закінчуються крахом та подальшим відступом солдатів РФ.

Про це повідомляє Генштаб Збройних Сил України.

Військові розповіви про те, як на сьогодні справи в найгарячіших точках фронту. Наголошується, що на Харківському напрямку ворог робить все можливе, щоб не дати ЗСУ просунутися до державного кордону нашої країни. Російські війська регулярно штурмують українських солдатів і намагаються покращити власне тактичне становище. У напрямку Довгалівка-Залиман ЗСУ відбили атаку окупантів, і ті були змушені відійти назад внаслідок поразки.

На Слов’янському напрямі тривають тяжкі бої. Противник веде штурмові дії поряд із Довгенько-Долиною. ЗС РФ прикладають максимум зусиль для того, щоб вдалося створити всі необхідні умови для продовження наступу на Слов’янськ, але жодних успіхів поки що їм досягти не вдається.

Найбільше зусиль російська армія докладає для того, щоб продовжити наступ у напрямку Ізюм-Слов’янськ. Генштаб розповів про те, що позиції ЗСУ постійно обстрілюються за допомогою ворожої артилерії та РСЗВ. Поруч із населеним пунктом Грушуваха було зафіксовано спроби ворога провести розвідку. Для цього вони використовували безпілотні літальні апарати.

На Лисичанському напрямку армія РФ використовує ствольну артилерію, міномети, щоб обстрілювати українських військових. Одночасно з цим продовжуються штурмові дії за напрямком Вовчеяроско-південна околиця Лисичанського НПЗ. Представники Генерального штабу ЗСУ наголосили, що ситуація неймовірно важка, тому активні бойові дії все ще продовжуються. Крім того, окупанти намагаються встановити контроль над автомобільною дорогою Бахмут-Лисичанськ, але всі спроби закінчуються провалом.

Варто зазначити, що на Курахівському, Запорізькому, Авдіївському, Новопавлівському напрямках не було зафіксовано жодних змін. Незважаючи на те, що тут не ведуться активні бойові дії, російська армія все ще обстрілює міста України, що спричиняє величезну кількість жертв серед мирного населення.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.