У Генштабі ЗСУ розповіли про ситуацію на фронті

У Генштабі ЗСУ розповіли про ситуацію на фронті

Що відбувається на фронті / фото: Lisa Brown/NPR

ЗСУ максимально протистоять російській армії та відбивають усі їхні атаки. Дуже напружена ситуація на сьогоднішній день фіксується на Донбасі. Відразу за декількома напрямками окупанти намагаються вести наступальні дії.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

На Слов’янському напрямі окупанти намагаються виконувати штурмові дії. Вони докладають максимум зусиль для того, щоб вийти до Богородичного-Краснопілля. Якщо це вийде, то російська армія зможе почати рух у бік Барвінкового, а потім на Слов’янськ. Додатково дуже активно обстрілюються позиції українських військових, які розташовані поблизу Серебрянки та Маякова.

Крім того, дуже активні бойові дії ведуться на Бахмутському та Лисичанському напрямках. Вони намагаються оточити Лисичанськ, щоб нарешті встановити над ним повний контроль. Найбільш важкі бої фіксуються на напрямі Волчеярівка-Верхнекам’янка. Не все гаразд і на Бахмутському напрямку. Російська армія проводить наступ у напрямку Мідна Руда-Клинове. Минулої доби ЗСУ трохи відступили в північній частині Клинового. Було втрачено контроль над трасою Е-40. Варто зазначити, що в даному регіоні знаходиться Вуглегірська ТЕС.

Угруповання ворога було додатково посилено ще однією батальйонною тактичною групою. Це потрібно для того, щоб не зменшити темп наступу на Бахмутському напрямі. Також було перекинуто майже дві тактичні групи на Новопавлівський напрямок.

Генштаб зазначив, що на Запорізькому, Авдіївському та Курахівському напрямах не проводяться активні бойові дії. При цьому ворог докладає максимум зусиль, щоб наші військові не могли рухатися вперед. Позиції ЗСУ дуже сильно обстрілюються, тому війська не можуть бути відправлені туди, де вони набагато більше потрібні.

На Южнобузькому та Таврійському напрямах ворог намагається утримати зайняті позиції. На Криворізький напрямок було перекинуто батальйонну тактичну групу. На Волинському та Поліському напрямках продовжують тренуватися війська Білорусі. Військові збори будуть проводитись до 16 липня на території Гостомельської області.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.