У Генштабі ЗСУ розповіли, де сьогодні було найбільш «гаряче»

У Генштабі ЗСУ розповіли, де сьогодні було найбільш «гаряче»

Війна в Україні / фото: Генштаб ЗСУ

Війська Російської Федерації роблять все можливе для того, щоб покращити на сході своє власне тактичне становище. Це їм потрібно для того, щоб можна було почати контролювати Вуглеродську ТЕС. Успіхів у них там немає.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

На Бахмутському та Слов’янському напрямах окупанти намагаються всіма можливими способами встановити контроль над Бахмутом та Сіверськом. Для цього вони задіюють все можливе озброєння по всій лінії зіткнення. Російські військові обстріляли Верхньокам’янське, Никифорівку, Травневе, Соледар, Сіверськ та багато інших населених пунктів.

«Ворог виконував як наступальні, так і штурмові дії для того, щоб зайняти вигідніші позиції в області Григорівки, Новолуганська, Семигір’я. Окупанти спробували взяти під контроль Вуглеродську ТЕС, але позитивного результату досягти вони не змогли. Противник був змушений відійти після того, як ЗСУ чинили сильний опір», – зазначають у Генштабі.

На Запорізькому, Авдіївському та Новопавлівському напрямках ворог скористався мінометами, а також ствольною, реактивною артилерією для того, щоб обстріляти низку населених пунктів. Поруч із Авдіївкою взагалі був зафіксований авіаудар.

На Слобожанському напрямку триває перегрупування ворожих військ для того, щоб продовжувати рух у бік Барвінкова та Слов’янська. Використовувалися для обстрілу міномети, артилерія, танки. Під ударом опинилися Харків, Барвінкове, Новомиколаївка, Костянтинівка. Поруч із Богородичним та Мосьпаново були нанесені російською армією авіаудари.

На Південнобузькому напрямку ведеться обстріл з артилерії та РСЗВ по всій лінії зіткнення. Поруч із Потьомкіним було завдано кілька авіаційних ударів. У регіоні існує дуже високий ризик того, що по інфраструктурі може бути завдано ракетних ударів.

Водночас на Поліському, Волинському та Сіверському напрямках не було зафіксовано якихось серйозних змін. У Сумській області ворог обстріляв позиції ЗСУ поряд із кількома населеними пунктами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.