У Франції росіянин побив двох українок через українську музику

У Франції росіянин побив двох українок через українську музику

Росіянин побив українок через музику / фото: 5 канал

Інцидент стався 12 вересня близько десятої вечора у французькому селищі Рокбрюн-Кап-Мартен, що поблизу Ніцци. Дві українські біженки – мати і дочка – прогулювались ввечері та слухали музику, яку їм надіслав знайомий. Пісня містила такі слова: «Світу було б краще без російської армії». Це дуже не сподобалось росіянам, які перестріли жінок. Одна з них згадує:

«Нам назустріч йшло четверо людей: два чоловіки, один качок, інший худий і високий, а ззаду жінка з дитино. Ми наче проминули одне одного та звернули на бічну дорогу».

Вона зазначає, що чоловіки розмовляли російською, а коли порівнялись із біженками, то один із них крикнув: «Я из Киева».

«Ми нічого не відповіли», – далі розповідає жінка, – а коли звернули в бічну вулицю, нас наздогнав качок. Від першого удару я лежала на асфальті. Всього було два удари. Маму вдарив тричі. У неї зламаний ніс. У нас обох струс мозку».

Зараз жінки знаходяться в лікарні. Їх життю нічого не загрожує. Поліція Франції вже відкрила кримінальне провадження. Нападників нині розшукують. Справу було передано під особливий контроль українського посольства. Про це повідомляє речник міністерства закордонних справ Олег Ніколенко на своїй сторінці в Фейсбук.

«Дипломати взаємодіють із французькими правоохоронцями задля оперативного розслідування нападу, підтримують зв`язок із потерпілими, яким було надано необхідну медичну допомогу. Нападники мають бути покарані».

Про інцидент вперше повідомив віце-президент Союзу українців Франції Володимир Когутяк. Він зазначив, що у селищі Рокбрюн-Кап-Мартен «двох українських дівчат побили росіяни за те, що вони слухали українську музику».

Місцеве видання «Monaco Matin» виявило, що постраждалі – жительки міста Ізюм Харківської області. Наприкінці березня місто було окуповане російськими військами. А в квітні жінки виїхали до Франції.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.