Країнами Європи шириться невідома дитяча хвороба

Країнами Європи шириться невідома дитяча хвороба

Гепатит невідомого походження в дітей у Європі /фото: freepik.com

У США, а також у деяких країнах Європи було зафіксовано випадки зараження дітей невідомим науці типом гепатиту. Медики не можуть наразі встановити походження захворювання. Серед маленьких пацієнтів на сьогодні вже померло одне маля.

Про це повідомляє ВООЗ.

На сьогоднішній день було всього зафіксовано 169 випадків зараження гепатитом дітей, 114 з яких припадають на Велику Британію. Крім того, є постраждалі в Ізраїлі та Іспанії, США, Італії, Франції, Бельгії, Ірландії, Данії та деяких інших європейських країнах. Новий тип гепатиту становить небезпеку для дітей від народження і до 16 років.

У 10% всіх випадків зараження спостерігається необхідність негайної трансплантації печінки. У більшості маленьких пацієнтів не спостерігалося сильне підвищення температури тіла або лихоманка. Варто зазначити, що в організмі 74 хворих було встановлено наявність аденовірусів, які провокують появу гострих респіраторних захворювань. У ВООЗ при цьому зазначили, що в жодному з усіх випадків не було встановлено тих вірусів, які можуть стати причиною зараження гострого вірусного гепатиту.

Особливістю захворювання є те, що, можливо, воно якимось чином частково пов’язане з COVID-19. Його знайшли у 20 випадках. Крім того, у 19 дітей встановили супутню інфекцію ковіда та аденовірусу. У тих країнах, де було зафіксовано найбільшу кількість випадків зараження гепатитом дітей, проводиться подальше розслідування. Медики виконують токсикологічні тести, мікробіологічні випробування, детально вивчають історію клінічної хвороби, вплив захворювання на організм. Найбільше дітей заразилося у Великій Британії. Подібна ситуація спостерігається на території Нідерландів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.