Меч з ім’ям Рамсеса II / фото: Live Science
Археологи знайшли залишки військової казарми, що належить давньоєгипетській армії та була збудована понад 3200 років тому. Серед знайдених артефактів особливу увагу привернув бронзовий меч, на якому були викарбувані ієрогліфи з ім’ям фараона Рамзеса II.
Про це повідомляють Новини Планети з посиланням на Live Science.
Єгипетські вчені з Міністерства туризму і старожитностей виявили стародавні військові казарми, де були знайдені склади для зберігання зерна, печі для приготування їжі та залишки керамічного посуду й кістки корів. Незважаючи на те, що корови в Стародавньому Єгипті вважалися символом сили й процвітання, їх використовували як їжу, про що свідчить розташування кісток поруч із печами.
Також були знайдені артефакти військового призначення, включно з бронзовим мечем із ієрогліфами, що згадують фараона Рамзеса II, одного з наймогутніших правителів Єгипту, який правив державою в період її найвищого розквіту, з 1279 до 1213 року до н. е.
Меч був знайдений в зоні, наближеній до місця можливого проникнення ворогів, що вказує на його бойове призначення. Окрім цього, археологи виявили дві вапнякові таблички з ім’ям фараона Рамзеса II, що підкреслює важливість цього об’єкта.
Розташування військової казарми на північному заході дельти Нілу мало стратегічне значення, оскільки саме через цей регіон вороги могли вторгнутися до Єгипту з Сахари або Середземного моря.
[social_warfare]