У Чорному морі поменшало військових кораблів окупантів

У Чорному морі поменшало військових кораблів окупантів

У Чорному морі поменшало кораблів РФ / фото: Економіка від Пророка

В акваторії Чорного моря поменшало кораблів Російської Федерації. Водночас, загроза ракетних ударів по території України все ще залишається, тому не варто ігнорувати повітряні тривоги.

Про це повідомляє оперативне командування «Південь»

На сьогоднішній день в акваторії Чорного моря залишилося лише два ракетні кораблі. Крім того, є ще три підводні човни і стільки ж десантних кораблів. Є ризик того, що по території України буде завдано удару за допомогою 28 крилатих ракет.

У свою чергу Сергій Братчук, голова Одеської ОВА, зазначив, що Росія збільшила кількість підводних човнів, які вона використовує. У зв’язку з цим є великий ризик, що може бути неодноразово атакована Одеська область.

Кораблі ворога були відведені на “безпечну” відстань. Можливо, причиною цього стало те, що ЗСУ вдарили по острову Зміїний, що знаходиться під окупацією і тим самим знищили чимало ворогів. Для цього українські воїни могли скористатися американською системою HIMARS, яка здатна стріляти на відстань до 80 кілометрів.

За останні дві доби російська армія спробувала завдати ракетних ударів по Одесі та області. Наприклад, 20 червня було запущено ракети Онікс із території окупованого Криму. Над Одеською областю ЗСУ збили дві ракети. Крім того, вночі окупанти намагалися вдарити по Білгород-Дністровськиму району, вранці вже безпосередньо по Одесі. Надійшла також інформація щодо того, що за 3 години було запущено 14 ракет ворогом. Підрозділи протиповітряної оборони спрацювали дуже професійно та зруйнували всі плани ворогів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.