У Чилі рибалки впіймали велетенського оселедцевого короля

У Чилі рибалки впіймали велетенського оселедцевого короля

Велетенський оселедцевий король / фото: Vidianews

У Чилі рибалки впіймали велетенського оселедцевого короля. Його довжина майже п’ять метрів. Це стало справжнім шоком для місцевих жителів, адже в регіоні, де виловили величезну рибу, існує щодо цього прикмета, яка попереджає про стихійне лихо.

Про це повідомляє Daily Mirror.

Рибу неймовірних розмірів спіймали поряд з містом Аріка, яке знаходиться в адміністративній області Аріка-і-Паринакота. Місцеві жителі одразу зібралися біля берега, щоб подивитися на такий цікавий улов.

Оселедцеві королі, як правило, проживають на досить великій глибині і на поверхню води можуть підніматися виключно тоді, коли йде процес розмноження. Також вони спливають з дна, коли хворі або незабаром помруть через те, що занадто старі. Звернути увагу слід на цікавий факт. У зв’язку з такою дивною поведінкою риби серед місцевих жителів виникло не зовсім приємне повір’я. Коли оселедцевий король з’являється на поверхні води, то незабаром можна очікувати сильний землетрус або цунамі.

Ті, хто вірить у цю прикмету, розповідали, що в 2011 році, за деякий час до того, як в Японії стався жахливий землетрус, а потім цунамі, на берег моря викинуло одночасно кілька десятків оселедцевих королів. Фахівці при цьому стверджують, що будь-який зв’язок між стихійними лихами і тим, як поводяться ці велетні, не був жодного разу зафіксований.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.