У британській розвідці розповіли про проблеми російськой армії

У британській розвідці розповіли про проблеми російськой армії

Російські солдати / фото: ТСН

В Україні на багатьох ділянках лінії фронту російські військові зайняті на будівництві оборонних позицій. Проте ефективною перешкодою для наступу ЗСУ вони можуть бути лише за наявності підготовленого персоналу, а з цим у російській армії є проблеми. 

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.

Повідомляється, що з жовтня цього року російські загарбники зосередилися на облаштуванні додаткових полів протитанкових і протипіхотних мін на багатьох ділянках лінії фронту. Втім, на думку експертів, мінні поля становлять ефективну перешкоду для підготовлених військ лише тоді, коли вони прикриті спостереженням і вогнем.

“Головною проблемою для російських військ, ймовірно, буде нестача засобів спостереження і підготовленого персоналу для ефективного моніторингу великих територій нових мінних полів”, — йдеться у повідомленні.

Раніше розвідка Великої Британії зазначала, що наступальний потенціал російських військових на території України суттєво обмежений через нестачу боєприпасів. Незважаючи на збільшення чисельності російських сил шляхом поповнення із десятків тисяч резервістів, саме нестача боєприпасів, на думку іноземних фахівців, є обмежувальним фактором армії РФ під час майбутніх наступів.

Про те, що російські сили зіштовхнулися з нестачею снарядів та боєприпасів розповідав нещодавно і глава української розвідки Кирило Буданов. За його словами, наразі армії РФ не вистачає боєприпасів до артилерії, осколково-фугасних снарядів до танків та ракет до реактивних систем залпового вогню.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.