У Британії з-під води з’явилося давно затонуле село

У Британії з-під води з’явилося давно затонуле село

Затонувший міст для в’ючних коней / фото: The Sun

Через сильну спеку на поверхню піднялося нормандське село, яке довгий час переховувалося під водами водосховища. Затопило його приблизно 70 років тому. У 50-ті роки під воду повністю пішло село Байтінгс, що знаходиться в графстві Уест-Йоркшир.

Про це повідомляє  Тhe Sun.

Тепер же на поверхні частково видно не лише затонуле село, але ще і старовинний міст, який використовували для того, щоб транспортувати кінські вози. Варто відзначити, що водосховище було побудовано ще в 1956 році. Поступово температура повітря збільшувалася, що стало причиною того, що знизився рівень води. Фахівці Великобританії попередили про те, що найближчим часом температура може значно піднятися і навіть перевищити позначку в 35 градусів.

Звернути увагу потрібно на те, що в стародавні часи саме невелике село Байтінг використовували як перевальний пункт для воюючих коней. Населений пункт з’єднував між собою два сусідні графства – Ланкашир і Йоркшир. Через деякий час міст замінили на більш міцну і надійну конструкцію сучасного зразка. Зараз через те, що впав рівень води, можна все дуже добре розглянути.

Місцеві жителі тепер можуть відвідати те місце, в якому ховається історія і навіть доторкнутися до неї. Багато хто з тих, хто проживає в цьому регіоні, неодноразово чули жахливу історію, яка має пряме відношення до давно затонулого села.

У 1989 році під час чергової посухи на дні водосховища виявили труп чоловіка, який був убитий пострілом в голову. Незабаром його впізнали. Це виявився хлопець 23 років, якого звали Лоуренс Вінстенлі. Його бачили за рік до цього в сільському пабі “Oldham”. Звернути увагу варто на те, що тіло хлопця було помічено тільки за рахунок того, що рівень води у водосховищі опустився на 12 метрів. При цьому вбивцю знайти так і не змогли.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.