У Британії народилися близнюки з різним кольором шкіри

У Британії народилися близнюки з різним кольором шкіри

У Британії народилися унікальні діти / фото: Daily Record

29-річна мешканка Великобританії Шантель Бротон народила унікальних близнюків, які відрізняються між собою кольором шкіри. Ще однією особливістю стало те, що діти різностатеві, що зустрічається не дуже часто.

Про це повідомляє Daily Record.

Хлопчика вирішили назвати Ейон, а дівчинку – Азіра. Народилися вони у квітні 2022 року. Їх мати розповіла про те, що відразу ж після свого народження діти нічим не відрізнялися. Через деякий час Азіра почала ставати більш смаглявою, ніж її брат, і зараз ця різниця дуже сильно помітна.

Різниця полягає не тільки в кольорі шкіри. Діти також мають очі різного кольору. Хлопчик зі світлою шкірою має зелені очі, а ось дівчинка з темною шкірою і карими очима. 

Звернути увагу варто на те, що мати незвичайних дітей — представниця змішаної раси. Її дідусь по лінії матері був уродженцем Нігерії. Звернути увагу варто на те, що родичі батька близнюків мають ямайське, а також шотландське походження.

Бротон розповіла про те що коли вони гуляють, то на дітей звертають увагу всі перехожі. Неодноразово батьків запитували щодо того, чи є брат із сестрою рідними. Дітки також відрізняються між собою характерами. Азіза більш спокійна і врівноважена. Ейон неймовірно емоційний і постійно вимагає від батьків уваги.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.