У Бразилії випадково знайшли найстарішу людину у світі

У Бразилії випадково знайшли найстарішу людину у світі

Марія Гомеш душ Рейш / фото: The Mirror

У Бразилії мешкає жінка на ім’я Марія Гомеш душ Рейш. Вона може побити всі встановлені рекорди і виявитися найстарішою людиною, яка живе на Землі.

Про це повідомляє Daily Mirror. 

Жінка несподівано почала себе погано почувати і тому родичам Марії довелося викликати медиків. Ті були вкрай здивовані, коли ознайомилися зі свідоцтвом про народження. Як з’ясувалося, мешканка Бразилії народилася 16 червня 1900 року. Якщо ця дата є правильною, то на сьогоднішній день вік жінки становить уже 121 рік.

Марія сильно хворіє і прикута до ліжка, але вона все ще знаходиться у своєму рідному селі, де вона народилася понад сто років тому. Сьогодні її всі діти померли і тому доглядає стареньку онука на ім’я Селія. Жінка має 13 правнуків та 6 праправнуків. Родичі дуже сподіваються, що 121-річна бабуся зможе дочекатися народження ще й свого першого прапраправнука.

Селія зазначила, що всі знали про те, що їхня бабуся неймовірно стара, але ніхто не міг навіть припустити, що вона буде найстарішою людиною у світі. Марія до того, як захворіла, була досить активною жінкою і намагалася дбати про своїх близьких. Вона регулярно готувала смачну їжу та займалася пранням одягу. Також приділяла увагу своїм онукам та правнукам, займаючись їх вихованням.

Раніше до книги рекордів Гіннеса потрапила черниця Люсіль Рендон. Француженку визнали найстарішою людиною на нашій планеті. Її вік становив на той момент 118 років.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.