У Бермудському трикутнику знайшли уламки шатла Challenger

У Бермудському трикутнику знайшли уламки шатла Challenger

Уламки шатла “Челленджер” / History Channel

Уламки Challenger знайшли біля узбережжя Флориди. Історія цього космічного корабля трагічна для всієї Америки. У 1986 році він зазнав аварії на 73 секунді польоту. Цю катастрофу побачили мільйони людей, тому що запуск транслювали в прямому ефірі. І ось через майже сорок років частини корабля абсолютно випадково виявлені водолазами.

Про це повідомляє History Channel.

На борту космічного корабля знаходилися не тільки космонавти, а й, наприклад, вчителька, яка виграла політ в космос в лотерею. Екіпаж Challenger складався з семи осіб: Майкл Дж. Сміт, Френсіс Р. Скобі, Рональд Е.Макнейр, Еллісон С. Онідзука, Шерон Кріста Маколіфф, Грегорі Джарвіс та Джудіт А. Реснік.

У тій місцевості знімали фільм про Бермудський трикутник. Дайвери шукали на дні узбережжя літак часів Другої світової війни, а знайшли уламки космічного корабля. Знімальна група разом з дайверами звернулися в NASA і показали уламки шатла. Вони знаходяться на 6 метровій глибині Атлантичного океану. Це перше велике виявлення фрагментів Challenger, яке вдалося знайти за чверть століття.

Знахідка стала занадто емоційною для сімей, родичі яких були в складі екіпажу. Ці люди стали свідками страшної трагедії, у них на очах загинули їхні близькі. Уламків після аварії знайшли не багато, тіл взагалі не знайшли. Тому нове випадкове відкриття стало важливою частиною історії семи сімей і всієї країни. Можливо, хтось нарешті знайде душевний спокій.

У NASA підтвердили справжність виявлених фрагментів. Зараз там не знають, чи підіймати уламки з дна океану, чи ні. Причина проста — вони не знають, що з ними робити. Найближчим часом вони приймуть рішення та оголосять його.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.