Ці знаки Зодіаку чекають сильні зміни в житті до кінця 2022 року

Ці знаки Зодіаку чекають сильні зміни в житті до кінця 2022 року

Гороскоп до кінця 2022 року / фото: freepik.com

2022 приніс багато сюрпризів приємних і не дуже. Але до кінця року деяким знакам Зодіаку не варто розслаблятися. Їх чекає ще багато змін в житті: на роботі та в особистому. Астрологи розповіли, кому варто приготуватися до “нових поворотів”.

Про це повідомляє SantePlus.

Овен — раптові зміни відбудуться до 25 жовтня, в період часткового сонячного затемнення в Скорпіоні. Від такої раптовості на деякий час може піти земля з-під ніг. Все тому, що ви будете не готові до цього. Це може бути переїзд в іншу країну, зміна сімейного стану, перехід в нову компанію або все разом.

Рак — тихий і спокійний знак, якого до кінця 2022 року зірки прокатають на американських гірках. Ретроградний Уран в Тельці принесе вам фінансовий добробут. Спадок, вдалий бізнес, джекпот — всі ці блага очікують терплячого і старанного Рака. Через це готуйтеся до заздрощів у своєму оточенні, на жаль, в ньому є не зовсім щирі люди.

Терези — для знака, якому зручно перебувати в стані невизначеності настав час робити вибір. Після того як Меркурій увійде в ваше сузір’я всі навколо перестануть чекати й почнуть вимагати діяти. Доведеться виконувати обіцяне на роботі та вдома: нарешті здати запізнілий проєкт, прибити поличку, яка вже запилилася, зводити свою половинку на романтичне побачення і тд. Також не виключена нова зустріч, яка зруйнує ваш союз з нинішнім обранцем.

Козоріг — у вас закінчиться чорна смуга і до кінця року будете насолоджуватися всіма благами. Ви багато терпіли, пережили втрати, розставання, виплакали море сліз. Зірки обіцяють сприятливу фінансову ситуацію, появу відданих друзів і возз’єднання з тими, з ким довго перебували в конфлікті.

Риби — Юпітер принесе хороші новини до кінця 2022 року. Нові люди стануть кращими союзниками. Самотня Риба зустріне свою любов і буде щасливою. До Нового року вийде здійснити заповітне бажання: подорож, покупка авто, довгоочікувана зустріч з друзями та родичами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.