Ці щоденні процедури допоможуть зберегти молодість шкіри

Ці щоденні процедури допоможуть зберегти молодість шкіри

Як зберегти молодість шкіри / фото: freepik.com

Кожна жінка мріє якомога довше залишатися молодою. Зморшки, тьмяний колір обличчя та інші вікові зміни можна прибрати без ін’єкційної косметології та пластичних операцій. Потрібно просто відкоригувати догляд за шкірою і щодня виконувати кілька простих процедур.

Про це повідомляє Ivona.

Шкіра навколо очей — це важлива зона, що вимагає особливого догляду. Прості креми для обличчя не підійдуть. Обов’язково потрібно використовувати спеціальні засоби по догляду за шкірою навколо очей. У такої косметики текстура легша, тому вона буде вбиратися і давати видимий результат: розгладжувати зморшки, прибирати набряклість. Догляд за цією зоною повинен бути дбайливим.

Очищення — важливий етап догляду, який потрібно робити щодня вранці та ввечері. Найкраще для вмивання підійдуть гелі та пінки. Звичайне мило пересушить шкіру, гідрофільні масла можуть забивати пори. Підбирати умивалку необхідно під тип шкіри (суха, комбінована, нормальна, схильна до жирності, жирна, проблемна). Після вмивання рекомендовано використовувати очищальний тонік.

Сонцезахисний крем з високим SPF. Ультрафіолет сушить шкіру, тому вона швидко старіє. А ще сонячні промені можуть стати причиною пігментації. Тому кожен день, в будь-яку погоду, перед виходом на вулицю необхідно наносити сонцезахисний крем з SPF 50. Якщо обрати крем з меншим SPF, він не зможе забезпечити надійний захист.

Руки геть від обличчя! На долонях і пальцях величезна кількість мікробів. Кожен раз, коли хочеться почухати повіки, торкнутися щік, пам’ятайте, ви переносите ці мікроби на обличчя. Це може стати причиною вугрів та інших неприємностей.

Зволоження — його потребує будь-який тип шкіри. У косметичці кожної леді повинен бути зволожувальний крем, підібраний косметологом.

Не використовуйте часто пілінги й скраби, інакше сильно травмуєте дерму. Краще вибрати зволожувальні маски. Вони ніколи не будуть зайвими.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.