Ці напої знижують ризик появи хвороби Альцгеймера

Ці напої знижують ризик появи хвороби Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера / фото: pixabay.com

Хвороба Альцгеймера — це різновид деменції, до якої схильні люди у віці 65+. Всесвітня організація охорони здоров’я привела невтішну статистику. Згідно з даними, якими вони володіють, у світі сьогодні зареєстровано 26 млн осіб, які страждають від захворювання. Це число стрімко зростає з року в рік. Чудо-таблетки або вакцини від Альцгеймера немає, але спосіб життя, раціон, звички можуть зробити так, що хвороба настане, як можна пізніше.

Про це повідомляє Eat This.

Дослідники з Університету Тафтса спробували з’ясувати, чи є доступні способи, які допоможуть людям знизити ризик розвитку Альцгеймера. Виявилося, що у вирішенні цієї проблеми будуть вельми ефективні деякі фармацевтичні та рослинні сполуки в напоях.

Наприклад, ресвератрол і кахетини. Вони мають досить виражену нейропротекторну перевагу. До того ж вони не токсичні для людського організму. Говорячи простими словами, вчені прийшли до висновку, що зелений чай є ідеальним напоєм в профілактиці Альцгеймера.

Кахетини, які є в складі зеленого чаю — це найсильніший антиоксидант. Він відмінно бореться з віковими змінами головного мозку. Тому цей напій виявився в топі. Його дійсно можна вважати еліксиром молодості.

Речовина ресвератрол у великій кількості міститься в червоному вині й червоному винограді. Тому дослідники рекомендують додати в раціон бургунді, кагор і інші види червоного вина. А якщо не любите алкоголь, можна пити виноградний сік. Головне, не переборщити з вживанням алкоголю.

Пити напої найкраще вприкуску з темним шоколадом. У ньому виявилося теж дуже багато ресвератролу. До речі, темний шоколад корисний і в гарячому напої. На щастя, ці продукти можуть дозволити собі всі люди.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.