Ці напої призводять до передчасного старіння

Ці напої призводять до передчасного старіння

Алкоголь / фото: freepik.com

Краса залежить від того, що ми вживаємо в їжу. Хочемо ми того чи ні, але алкоголь, жирна їжа, снеки, чипси та ще багато чого передчасно старять шкіру і псують волосся. Особливо шкідливо діє алкоголь. У малих дозах він корисний, а у великих — несе колосальну шкоду. Вчені розповіли, які алкогольні напої призводять до передчасного старіння.

Про це повідомляє She finds.

Алкоголь призводить до зневоднення. Через це дуже сильно страждає шкіра. З’являються зморшки, тьмяний колір, дрібні судини починають проявлятися на обличчі й надають йому хворобливе почервоніння.

Алкогольні напої перешкоджають нормальному всмоктуванню корисних речовин. Через це організм відчуває дефіцит вітамінів і мікроелементів. Звичайно, це позначається на стані шкіри, волосся і нігтів.

У людей з алкогольною залежністю спостерігаються зміни в зовнішності. Особа виглядає старшою, обличчя “запливле” через постійні набряки. Тому людина може виглядати на 45+ у свої 30 років. І це ми говоримо тільки про зовнішність, але ж страждає все: органи, психологічне здоров’я, когнітивні функції.

Дуже небезпечні для здоров’я енергетичні напої з алкоголем. Вони перевантажують печінку, вона гірше починає працювати, а весь результат, як то кажуть «на обличчя». Такі слабоалкогольні коктейлі призводять до передчасного старіння судин, серця і нирок.

Також не варто зловживати пивом. Більшість пропонованих продуктів в собі нічого не містять крім хімії та консервантів. Вони не мають нічого спільного з тим древнім ячмінним напоєм, який винайшли вірмени. Після парочки таких пивних кухлів людина отримує не тільки алкогольну, а й хімічну інтоксикацію.

Міцні напої не менш небезпечні. Люди часто зловживають горілкою, віскі, коньяком і це позначається на зовнішності. Яскравий приклад того, як він змінює обличчя людини – співак Григорій Лепс.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.