Ці 3 знаки Зодіаку розбагатіють до кінця серпня 2022 року

Ці 3 знаки Зодіаку розбагатіють до кінця серпня 2022 року

Фінансовий гороскоп на серпень 2022 року / фото: freepik.com

Вже скоро закінчиться літо, і деякі знаки Зодіаку зможуть зіткнутися з небувалим фінансовим успіхом наприкінці серпня. Через те, що планета Марс буде перебувати в знаку зодіаку Близнюки, для багатьох людей настане дійсно працездатний період. Також на кінець літа припадає місяць молодик, а це один з кращих періодів, щоб почати займатися чимось новим.

Риби

21 серпня планета Марс увійде в четвертий будинок Риб. Людям, які народилися під цим знаком, варто підготуватися до численних поїздок і до розв’язання робочих питань. Також є ймовірність того, що доведеться переїхати.

24 серпня відбудеться розворот в ретроградний рух планети Уран в третьому будинку. Це означає, що з’являться нові знайомства, навички та буде багато спілкування. У Риб при цьому можуть виникати вельми несподівані ситуації, які стосуватимуться транспорту. У самому кінці серпня можуть відбутися позитивні зміни в особистому житті – у відносинах або шлюбі.

27 серпня Меркурій перейде в восьмий будинок фінансів, тому можна буде укласти кілька дуже вигідних угод та отримати непоганий прибуток. Крім того, це найкращий час, щоб зайнятися благодійністю.

Скорпіон

Для Скорпіонів Серпень стане тим місяцем, коли потрібно потурбуватися про грошові накопичення. Найбільшу активність варто проявити у кінці серпня. 21 числа Марс увійде в 8 будинок Скорпіона, і, якщо докласти додаткових зусиль, то вийде досягти неймовірних результатів у фінансовому плані.

24 серпня Уран буде розгортатися у 7 будинку, тому Скорпіони повинні бути максимально уважними до своїх рідних. Варто підготуватися до того, що можуть різко змінитися плани або ж перенестися раніше заплановані зустрічі. Є ризик того, що доведеться на час розлучитися з коханою людиною.

Стрілець

21 серпня Марс увійде в 7 будинок і створить ідеальне середовище для того, щоб починати заводити нові відносини або знайти надійного партнера. Стрільці увійдуть в максимально відповідний для активних дій період зі своїми клієнтами. Може надійти вигідна пропозиція або контракт по роботі. 24 серпня Уран розгорнеться в 6 будинку, і тому можуть сильно помінятися плани або ж статися серйозні зміни в житті.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.