“Це точно не Україна”: Жданов про часті вибухи в Росії

“Це точно не Україна”: Жданов про часті вибухи в Росії

Жданов / фото: 24 канал

На території країни-агресора що не день, то нові випадки гучної “бавовни”.  Це може бути справа рук учасників руху “Вільна Росія” чи партизанів і аж ніяк не України.

Про це на своєму YouTube-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов.

Експерт нагадав, що в Росії з кожним днем стає дедалі тривожніше. Все частіше там лунають вибухи, виникають пожежі та падають безпілотники. 

Так, зранку 3 травня на аеродромі “Гостилиці” у Ленінградській області сталася пожежа. За даними росЗМІ причиною пожежі стало займання покришок. Втім, на думку Жданова, така причина виглядає неправдоподібною, і найбільш ймовірно, що стався підпал. 

“Як покришки могли самі загорітися сказати дуже складно. Я думаю, що це скоріше за все підпал”, – пояснив він.

Нагадав Жданов і про нову “бавовну”, що сталася ніч на 1 травня в передмісті Санкт-Петербурга. За інформацією російських телеграм-каналів поблизу міста була підірвана опора ЛЕП і ще біля однієї виявлено вибуховий пристрій. 

Експерт впевнений, що Україна не має відношення до цих інцидентів, а причетних до цього слід шукати серед своїх. 

Це точно не Україна, тому що ми не працюємо по чужій території… Це може бути справа рук учасників руху “Вільна Росія” чи партизанів”, – наголосив Жданов.

Експерт звернув увагу на те, що в столиці Росії віднедавна теж неспокійно. Так, в ніч на 3 травня чули сильні хлопки в центрі Москви і бачили дим. Пізніше прес-служба президента РФ заявила, що Україна нібито намагалася завдати удару по Кремлю двома безпілотниками, внаслідок чого сталася пожежа над куполом будівлі.

“Зараз кожен охочий може придбати ці безпілотники й запускати їх у будь-якій точці та в будь-яке місце в Росії”, – акцентував увагу Жданов. 

Раніше президент України Володимир Зеленський сказав, що Україна не атакує Путіна чи Москву, а бореться на своїй території, щоб захищати українські міста та селища.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.