“Це штучно створена помилка”: Буданов передбачив розпад Росії

“Це штучно створена помилка”: Буданов передбачив розпад Росії

Кирило Буданов / фото: pravda.com.ua

Очільник української розвідки передбачив сейсмічні зміни в Росії, внаслідок яких кордони країни-агресорки зміняться. Це може відіграти важливу роль у припиненні війни на користь України. 

Таку думку висловив керівник ГУР МО Кирило Буданов в ABC News.

Виступаючи перед журналістами видання у середу ввечері, Буданов пообіцяв повернути Кримський півострів, висміяв не дуже завуальовані ядерні загрози президента Росії Володимира Путіна і невдалий “зимовий наступ”, останній з яких призвів до мінімальних успіхів та великих втрат. 

Вивчаючи карту Росії, Буданов передбачив сейсмічні зміни у сусідній країні, які, на його думку, відіграють свою роль у припиненні путінської війни на користь України.

“Кордони можна змінити. Це штучно створена помилка, і тепер настав момент для краху цієї країни”, – сказав він. 

Крім того, за словами очільника ГУР МО, найближчим часом усі “побачать і відчують” результати контрнаступу ЗСУ. Однак Буданов визнав, що “успіх цієї наступальної операції вкрай необхідний” — не лише українцям, а й нашим союзникам, які постачають в Україну техніку та боєприпаси. 

Не дивлячись на те, що “платники податків” країн, які підтримують оборону України, очікують побачити результати контрнаступу, Буданов сказав, що йому невідомо про якісь вимоги, висунуті західними союзниками, і про те, що подальша підтримка залежатиме від успіху на поле бою.

“Без перемог рано чи пізно виникнуть питання, чи варто продовжувати підтримувати Україну”, – сказав він і додав, що витік документів у США не вплине на реальні результати контрнаступу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.