ТОП-5 ознак того, що потрібно відмовитись від вина

ТОП-5 ознак того, що потрібно відмовитись від вина

Кому потрібно відмовитись від вина / freepik.com

Багато хто вважає вино таким видом алкоголю, який найменше шкодить організму, а його вживання може принести користь. Напій навіть входить в середземноморську дієту. Вино може бути корисним для серця, адже містить багато антиоксидантів, але якщо вживати його у малих пропорціях. Одночасно з тим, алкогольний напій може привести до проблем зі здоров’ям. Не варто забувати, що через вміст певних хімічних речовин в складі, з часом може з’явитися звикання.

Про це повідомляє Eat this, not That.

У складі спиртних напоїв присутній етанол, який заведено вважати психоактивною речовиною. Саме він поступово викликає у людини звикання. Є деякі ознаки, які можуть вказувати на те, що краще відмовитися від вживання вина.

Важко дихати

Деякі дослідження довели, що саме вино можна назвати серйозним тригером астми. Напій найчастіше провокує розвиток захворювання. При цьому симптоми можуть бути як легкими, так і середньої тяжкості. Причиною може бути те, що у вині присутні сульфіти, які застосовують як консерванти. Така реакція на напій може виникнути ще й через саліцилати.

Головний біль

Деякі люди не мають у своєму кишківнику достатньої кількості ферментів, які здатні переробити гістамін. Дана речовина знаходиться у виноградній шкірці. У червоному вині гістаміну набагато більше, ніж у білому. Якщо речовина не буде розщеплюватися в крові, то його кількість поступово збільшиться, що призведе до значного розширення кровоносних судин. Це своєю чергою спровокує головні болі.

Запаморочення

Численні дослідження продемонстрували, що алкоголь, в тому числі й вино, здатний викликати запаморочення. Найчастіше проблема з’являється при вживанні великої кількості спиртного. Перестати пити потрібно в тому випадку, якщо виникає відчуття швидкої втрати свідомості, а запаморочення занадто сильне і супроводжується нудотою.

Почервоніння шкіри

У більшості випадків алкоголь провокує почервоніння шкіри на обличчі. Подібне, як показують деякі дослідження, може бути ознакою непереносимості алкоголю. Симптом може виникати разом з нудотою, зниженням артеріального тиску, нападом мігрені.

Відчувається залежність

Якщо людина розуміє, що вже не може обходитися без келиха вина, то це означає, що почала розвиватися залежність. В такому випадку про проблему варто негайно поговорити з фахівцем.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.